Vážení zákazníci, dne 23. ledna bude naše prodejna stavebnin z důvodu přerušení dodávky elektrického napětí zavřena. Děkujeme za pochopení.
Prodejna stavebnin
Zemní a stavební práce

Naše historie

1991

Naše historie se začala psát v roce 1991 ve Zlíně, kdy došlo k založení živnosti Josef Plhák - AGROTIS se třemi zaměstnanci. Již v tu dobu jsme se zaměřovali na zemní práce, kanalizace a práce pro energetiku.

1992-2003

S narůstajícím množstvím příležitostí jsme přijali nové zaměstnance a pro zefektivnění pořídili i několik pracovních strojů. Díky tomu bylo možné přijímat ještě více zakázek a urychlit jejich provádění.

2004

Vzhledem k množství odváděných zakázek jsme se rozhodli přejít z živnosti na společnost s ručením omezeným. To dalo vzniknout názvu NOVAAGROTIS s.r.o., který používáme beze změny dodnes.

2011

Zpočátku jsme ke skladování strojů a nářadí využívali pronajatou halu v ZDV Fryšták. Ta však přestávala dostačovat našim potřebám a proto byla na sklonku roku 2011 ve Fryštáku zahájena výstavba vlastní haly.

2012

Jelikož vybudovaná hala přinesla dostatečně velké prostory a zároveň bylo třeba udržovat skladové množství materiálů, otevřeli jsme ji ke konci roku 2012 veřejnosti jako prodejnu písku, kameniva a kanalizačního potrubí.

2017

V roce 2017 jsme dokončili stavbu nové haly STK Traktory Fryšták. Vzhledem k většímu zájmu o emise však bylo nakonec od STK zcela upuštěno a tato divize proto prošla změnou na výstižnější název EMISE Fryšták.

Současnost

Během desetiletí se v prodejně vystřídalo několik druhů materiálů. Původní sortiment však s drobnými obměnami přetrvává. Jeho řady však obzvlášť rozšířily vodoměrné šachty a jímky, které se těší velké oblibě.
Za svou dlouholetou dobu působení pro firmy i jednotlivce vám garantujeme perfektní orientaci v oboru, znalost pracovních postupů a výběr pouze léty osvědčených produktů k realizaci projektů i přímému prodeji.

Naše hodnoty

kvalita / výhodné ceny / rychlost / prozákaznický přístup